Nabídka práce > CNC OPERÁTOR | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK! | MZDA AŽ 45 000 KČ

CNC OPERÁTOR | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK! | MZDA AŽ 45 000 KČ

Náplň práce

Jsi čerstvě po škole a hledáš pracovní uplatnění? Chceš začít ve výrobní společnosti na Pelhřimovsku? Láká Tě práce CNC operátora?

Pak hledáme právě Tebe! Čeká Tě opracování plechových dílů dle požadavků zákazníka, obsluha našeho lisu, práce ve výrobě. Nevadí Ti 3 směnný provoz? Oceníš náborový příspěvek?

Tak se přidej k nám do týmu!

Požadavky

* Alespoň SOU vzdělání
* Technická zdatnost, orientace v technických výkresech
* Manuální zručnost, spolehlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Příspěvky na stravování * Odměna za doporučení zaměstnance * Odměna za docházku * Příspěvek na penzijní připojištění * Firemní benefity * Firemní jídelna
  • Místo pracoviště: Pelhřimov