Nabídka práce > ARCHITEKT IT INFRASTRUKTURY | sítě | Ostravsko

ARCHITEKT IT INFRASTRUKTURY | sítě | Ostravsko

Náplň práce

Máte zkušenosti s návrhem síťové infrastruktury? Láká vás práce v mezinárodním prostředí?

Do výrobní společnosti na Ostravsku hledáme zkušeného kandidáta, který bude zodpovídat za návrh síťové infrastruktury nejenom v závodech v ČR, ale i v zahraničí (např. Německo, Švýcarsko).

Jak bude vypadat pracovní náplň?
* zajištění efektivního provozu počítačové infrastruktury (LAN)
* nastavení, návrh a údržba infrastruktury (switche, routery, firewall, VPN, atd.)
* spolupráce při vytváření architektury IT infrastruktury a projektech
* zabezpečení a minimalizace rizik
* školení uživatelů

Požadavky

* praxe na obdobné pozici nebo relevantní zkušenosti v oblasti správy a návrhu síťové infrastruktury
* znalost Cisco technologií
* schopnost komunikovat v angličtině na denní bázi
* ochota cestovat do zahraničí v rámci Evropy (cca 1 krát za dva měsíce)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * měsíční prémie až 23 % mzdy * čtvrtletní prémie * finanční bonus před Vánocemi * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba * možnost občasného home office * závodní kantýna * Cafeterie * příspěvek na penzijní připojištění * vzdělávací programy * zvý
  • Místo pracoviště: Opava