Nabídka práce > HR SPECIALISTA | TŘEBÍČ | AJ

HR SPECIALISTA | TŘEBÍČ | AJ

Náplň práce

Nabíráme kolegu/yni do našeho HR oddělení! Pokud jste osoba, pro které jsou lidé na prvním místě a máte zkušenosti z HR oboru, pošlete nám CV a zkusme probrat možnosti.

Čeká Vás pohodový tým, spousta výzev a příjemné pracovní prostředí!

* Budete se starat o nábor - tedy hledání nových talentů do společnosti.

* Řešit záležitosti spojené se všemi možnými školeními, které u nás máme.

* Starat se o správnost HR dat a spolupracovat na projektech v rámci firmy, které se zaměřují na rozvoj týmu.
* A samozřejmě administrativa - denní chléb :)

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání (ideálně VŠ v oboru lidských zdrojů)
* Praxe na obdobné pozici
* AJ nutností - denně
* Znalost Zákoníku práce
* MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené * Sick days * Možnost Home Office * Flexibilní začátek a konec pracovní doby * Příspěvek na volný čas * Příspěvek na životní/penzijní pojištění * Jazykové vzdělávání
  • Místo pracoviště: Třebíč