Nabídka práce > APLIKAČNÍ TECHNIK | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY | ČB

APLIKAČNÍ TECHNIK | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY | ČB

Náplň práce

Strojírenská firma v Českých Budějovicích přijme do svých řad APLIKAČNÍHO TECHNIKA. Pozice je svou povahou vhodná pro ABSOLVENTY strojírenských vysokých škol. Pokud jste organizovaný člověk, nevyhýbáte se komunikaci v angličtině nebo němčině a máte technické znalosti, neváhejte nám zaslat Vaše CVčko! :)

Náplň práce:
- koordinace zpracování zákaznických reklamací
- komunikace s odděleném kvality, nákupu a konstrukce
- tvorba reportů
- komunikace s mateřskou firmou v anglickém nebo něměckém jazyce

Požadavky

- VŠ vzdělání – strojírenství (vhodné pro absolventy)
- alespoň okrajová znalost metodiky 8D, FMEA či statistiky
- komunikativní aj nebo nj (B2)
- kvalitní komunikační a prezentační dovednosti
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 13. a 14. mzda 5 týdnů dovolené flexibilní pracovní doba jazykové kurzy dotované závodní stravování (cena oběda 31 Kč)
  • Místo pracoviště: České Budějovice