Nabídka práce > PLÁNOVAČ VÝROBY | LIBEREC

PLÁNOVAČ VÝROBY | LIBEREC

Náplň práce

Máte praxi z pozice plánovače výroby a domluvíte se anglicky? Pak právě Vás hledám na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY | LIBEREC

Co Vás čeká:

- plánování výroby s cílem maximálního využití výrobních kapacit
- monitorování stavu aktuálních výrobních zakázek / odvolávek
- spolupráce při plánování výroby s technickým oddělením v návaznosti na plynulejší chod výrobních procesů
- podílení se na inventurách, kontroly skladových zásob a hotových výrobků

Požadavky

- Min. 2 roky praxe s plánováním výroby
- AJ nebo NJ na úrovni B1 - denní komunikace
- Znalost MS OFFICE

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 43000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. mzda - čtvrtletní bonus za přítomnost až 12 000 Kč za rok - odměna za doporučení zaměstnance - příspěvek na FKSP 3000 Kč za rok - bezplatné očkování proti chřipce - vitamínové balíčky - masáže - sportovní a společenské akce - volné perman
  • Místo pracoviště: Liberec