Nabídka práce > Mzdový/á účetní - nástup ihned !

Mzdový/á účetní - nástup ihned !

Náplň práce

Stabilní a prosperující česká společnost hledá zkušeného profesionála ve mzdobém účetnictví, který dokáže spolehlivě zajisit zpracování mezd pro více, než 400 zaměstnanců společnosti.

Na pozici MZDOVÝ/ MZDOVÁ ÚČETNÍ budete zodpovídat za:

- Kompletní samostatné zpracování mzdové a personální agendy
- Vedení osobních složek zaměstnanců
- Zpracování ročního zúčtování daně z příjmu fyzických osob a s tím spojenou administrativu
- Přípravu a evidenci pracovně právních dokumentů (pracovní smlouvy, dohody, atd.)

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Praxe ve mzdovém účetnictví s větším počtem zaměstnanců alespoň 2 roky
- Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
- Výhoda - znalosti systému Byznys

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 38000 CZK do 48000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Firemní stravování zdarma - Mobil a notebook - Možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání - Benefitní balíček od operátora - Motivační program - Pracovní doba 37,5 hod - Pravidelné kulturní a společenské akce - Zaměstnanecké nákupy se slevou
  • Místo pracoviště: Příbram