Nabídka práce > TECHNIK PODPORY PRODEJE | biomedicína

TECHNIK PODPORY PRODEJE | biomedicína

Náplň práce

Působíte v oblasti biomedicíny? Baví vás obchod a komunikace s lidmi?

Máme pro vás zajímavou příležitost, při které budete zastupovat společnost nabízející jedny z nejkvalitnějších produktů na trhu v oblasti kardiologie a arytmologie.

Co bude součástí pracovní náplně?

* technická podpora zákazníků (lékaři, sestry, techničtí pracovníci)
* podpora prodeje produktů společnosti technickými konzultacemi (technická oddělení nemocnic, nemocniční lékárny / nákupní oddělení, oddělení klinických studií atd.)
* navazování a rozvíjení vztahů s potencionálními zákazníky (účast na konferencích, schůzky,...)
* vedení evidence dodaných přístrojů, pravidelné technické prohlídky a upgrade přístrojů u zákazníka
* řešení reklamací a servisních požadavků
* zaškolení zákazníků pro práci s produkty

Požadavky

* VŠ vzdělání v oboru biomedicína (případně elektrotechnika)
* praxe v oboru zdravotnictví výhodou
* zájem o obor zdravotnictví, kardiologie / arytmologie
* schopnost komunikovat v angličtině
* ŘP sk. B - cesty k zákazníkům v regionu Morava

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * flexibilní pracovní doba * služební vůz i k soukromým účelům * firemní notebook a mobilní telefon * možnost práce z domova
  • Místo pracoviště: Ostrava