Nabídka práce > SPECIALISTA INFORMAČNÍ BEZPEČNOSTI (MEDIOR/SENIOR)| PRAHA | 90 000 CZK

SPECIALISTA INFORMAČNÍ BEZPEČNOSTI (MEDIOR/SENIOR)| PRAHA | 90 000 CZK

Náplň práce

- Neustálé zdokonalování systému řízení bezpečnosti informací (ISMS) podle normy ISO 2700
- Vytváření a zavádění bezpečnostních postupů v souladu s bezpečnostní politikou firmy
- Posuzování bezpečnostních rizik v rámci jednotlivých projektů
- Příprava a organizace externích auditů zaměřených na bezpečnost
- Zajišťování bezpečné konfigurace firemních PC a mobilních zařízení, včetně nasazení a správy bezpečnostního softwaru
- Vzdělávání zaměstnanců v oblasti ochrany před phishingem a bezpečného používání IT zařízení
- Správa přístupových oprávnění a metodické vedení životního cyklu identity v rámci IDM
- Údržba a rozvoj stávajících bezpečnostních nástrojů, jako jsou SIEM, EDR, nebo Vulnerability Management, včetně IDM

Požadavky

- Min. 2 roky praxe na obdobné pozici s odpovídající odborností a profesionalitou
- Schopnost komunikovat v angličtině s externími partnery, včetně auditorů a dodavatelů
- Znalost bezpečnostních nástrojů od Microsoftu (Defender XDR, Information Protection, Sentinel)
- Orientace v normě ISO 2700
- Výborné komunikační dovednosti a schopnost vyjednávat bezpečnostní opatření s ohledem na potřeby zákazníků, uživatelů a IT týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 90000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Flexibilní pracovní doba a možnost home office. Možnosti kariérního růstu a profesního rozvoje. Příspěvek na stravování a sportovní aktivity. Moderní pracovní prostředí a podpora inovací. ... a další
  • Místo pracoviště: Praha