Nabídka práce > SPECIALISTA | PVD | JEDNA SMĚNA | POMOC S RELOKACÍ!

SPECIALISTA | PVD | JEDNA SMĚNA | POMOC S RELOKACÍ!

Náplň práce

Nebaví Vás již práce na 3 směny? Udělejte změnu a staňte se součástí nadnárodní společnosti, kde budete pracovat na JEDNU SMĚNU. Nadnárodní společnost rodinného typu - to zní dobře, ne?

Máte zkušenosti s PVD povlakováním? Nebo přímé zkušenosti nemáte, ale jste technicky zdatný a chcete se naučit něco zajímavého?

Ozvěte se nám a dozvíte se více! :)

Požadavky

- ZKUŠENOSTI S PVD POVLAKOVÁNÍM
- spolehlivost, samostatnost
- ŘP sk. B
- zaučení probíhá v zahraniční mateřské společnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - bonusy - týden dovolené navíc - stravenkový paušál/stravenky - vzdělávací kurzy a ostatní - V PŘÍPADĚ RELOKACE PODPORA PŘI HLEDÁNÍ UBYTOVÁNÍ
  • Místo pracoviště: Jihlava