Nabídka práce > TECHNIK STANDARDŮ | ABSOLVENTI VÍTÁNÍ | ČB

TECHNIK STANDARDŮ | ABSOLVENTI VÍTÁNÍ | ČB

Náplň práce

ABSOLVENTI POZOR!
Do týmu perspektivní společnosti hledáme TECHNIKA STANDARDŮ.

Pokud máte VŠ vzdělání spojené s oblastí energetiky a domluvíte se anglicky, určitě nám o sobě dejte vědět! :)

NÁPLŇ PRÁCE:
- standardizace materiálů, technologických celků a postupů distribučního zařízení
- tvorba technické dokumentace pro externí i interní zákazníky (TNS, PP, RS)
- tvorba a hodnocení technické části dokumentace pro výběrová řízení na materiály v oblasti VVN, VN, NN a optických sítí
- školení standardů u zaměstnanců, zhotovitelů, projektantů, revizních techniků a konzultační činnost
- spolupráce při řešení reklamací

Požadavky

- VŠ vzdělání - v oboru elektroenergetiky
- elektrotechnická kvalifikace dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb.
- komunikativní angličtina (úroveň B2)
- částečný přehled o energetickém trhu v ČR
- aktivní řidič sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 48000 CZK do 58000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené (týden placené dovolené navíc) flexibilní pracovní doba firemní vzdělávání (jazykové kurzy) příspěvek na penzijní připojištění možnost kariérního postupu
  • Místo pracoviště: České Budějovice