Nabídka práce > PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ | AŽ 55 0000 Kč | I ABSOLVENTI

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ | AŽ 55 0000 Kč | I ABSOLVENTI

Náplň práce

Znáte zaměstnavatele, který se dobře stará o své zaměstnance?
My ÁNO!
Ak Vám nevadí práce na směny a máte platnú vyhlášku 50/1978,
tak čtěte dál!

Pozor! Možnost i pro absolventy!

Náplň práce:
- elektro opravy a seřizování svářecích poloautomatů, včetně jejich uvedení do provozu
- zámečnické opravy a seřizování svářecích poloautomatů, včetně jejich uvedení do provozu
- preventivní prohlídky podle plánu preventivní údržby strojů (PÚS)
- opravy hydraulických a pneumatických systémů
- spolupráce při instalaci a zavádění nových strojů do provozu
účastní se instruktáží o jejich obsluze a údržbě
- atd.

Požadavky

- Platná vyhláška 50/1978 Sb. min. §6, případně NV 194/2022 Sb. §6
- SŠ vzdělání nebo výuční list v oboru elektro
- Znalost čtení elektro dokumentace strojů
- Základní znalosti pneumatických a hydraulických systémů
- Praxe v automotive výhodou
- Základní dovednosti na PC – MS Excel/Word
- Ochota pracovat v nepřetržitém režimu (příplatek 12%

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - náborový příspěvek - 13.mzda - Kafeteria Pluxee, Multisport karta - příspěvek na životní či penzijní pojištění - 5 týdnů dovolené - stravenkový paušál - 116 kč do výplaty za odpracovanou směnu - ovoce v závodě zdarma a řada benefitů pro zdraví zamě
  • Místo pracoviště: Liberec