Nabídka práce > MANAŽER STRATEGICKÉHO NÁKUPU | LIBERECKÝ KRAJ

MANAŽER STRATEGICKÉHO NÁKUPU | LIBERECKÝ KRAJ

Náplň práce

Máte zkušenosti ve strategickém nákupu? Domluvíte se anglicky, případně německy? Tak neváhejte mi zaslat Vaše CV!

Aktuálně obsazuji pozici MANAŽER STRATEGICKÉHO NÁKUPU| LIBERECKÝ KRAJ

Co bude náplní Tvého dne?

- zodpovědnost za nastavení nákupní strategie pro tuzemský i zahraniční trh
- tvorba a realizace nákupních plánů
nastavení a kontrola procesů vedoucích ke splnění nastavených plánů společnosti v oblasti nákupu
- zodpovědnost za vyhledávání nových potencionálních dodavatelů
- zajištění poptávkových řízení, výběr dodavatelů, uzavírání smluv s dodavateli
- jednání se současnými i novými dodavateli

Požadavky

- AJ, případně NJ na komunikační úrovni
- Zkušenosti z oboruu min. 5 let v automotive
- Zkušenosti s komoditou plasty, kovy a kooperace výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 7hodinová pracovní doba - služební vůz i k soukromým účelům - zajímavou práci v rodinné společnosti - dotované obědy ve vlastní jídelně, letní terasu na jídlo a oddech - zaměstnanecký úročený vklad - příspěvek na penzijní spoření - služební noteboo
  • Místo pracoviště: Liberec