Nabídka práce > TECHNICKÝ PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ

TECHNICKÝ PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ

Náplň práce

Máš technický background a zkušenosti s vedením projektů? Pak čti dál!

Do naší společnosti se hledá: TECHNICKÝ PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ!

co bude náplní Tvého dne?

Koordinace přidělených projektů
Pravidelná kontrola úkolů a následný reporting
Evidence nákladů
Tvorba časových plánů
Aktualizace technické dokumentace
Komunikace s dodavatelem, technickým dozorem a investorem
Kontrola odvedené práce

Požadavky

SŠ technického zaměření
praxe na obdobné pozici min 3 roky
AJ na komunikativní úrovni
Znalost MS OFFICE
Řidičský průkaz sk B
Znalost technické dokumentace
Zodpovědný a samostatný přístup k řešení zadaných úkolů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: perspektivní, stabilní a zajímavou práci v menší švýcarské společnosti pružnou pracovní dobu příležitost k dalšímu odbornému rozvoji platové ohodnocení dle dosavadních zkušeností roční bonus 25 dní dovolené jazykové a odborné kurzy širokou škálu bene
  • Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou