Nabídka práce > ABSOLVENT TECHNICKÉ VŠ

ABSOLVENT TECHNICKÉ VŠ

Náplň práce

Jste absolventem vysoké školy v oboru automatizace, strojírenství, elektrotechniky nebo IT a máme zájem o digitalizaci. Pro jednoho našeho klienta hledáme člověka, který by se účastnil 2 letého programu s prodloužením na dobu neurčitou, jehož cílem je příprava na budoucí výkon pozice v managamentu.

Během těchto dvou let projdete 4 cykly, kdy budete mít možnost seznámení s výrobou technickým oddělením, inovačním centrem nebo engineeringem. Budete členem týmu zabývajícím se AUTOMATIZACÍ A ROBOTIZACÍ, a tak je důležitý váš zájem o tuto oblast.

Požadavky

- komunikativní znalost anglického jazyka - denní komunikace
- v posledních 2 letech jste se stal absolventem VŠ v oblasti IT, mechanika, elektronika, mechatronika, elektrotechnika, strojírenství, nebo jiný příbuzný technický obor
- zájem o digitalizace a automatizace ve výrobní společnosti
- chuť kariérně růst

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - čtvrtletní bonusy - dovolená navíc - závodní dotované stravování - vzdělávací kurzy - mobilní telefon - příspěvek na dopravu, penzijní/životní připojištění
  • Místo pracoviště: Chomutov