Nabídka práce > E-COMMERCE SPECIALIST, Karlín

E-COMMERCE SPECIALIST, Karlín

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti e-commerce? Máte pokročilou znalost angličtiny? Tak nám pošlete Váš životopis a přidejte se k jednomu z leaderů v oblasti kosmetiky!

Vaší náplní práce na pozici E-COMMERCE SPECIALIST bude:
* Plnění KPI's v oblasti navýšení obratu na eshopu
* Odpovědnost za strategii optimalizace konvezního poměru (příprava contentu, A/B testování, analýza prodejů,..)
* Tvorba strategie merchendisingu produktů a produktových kategorií na e-shopu)
* Tvorba designu a vzheldu webu podle Revenue Generation
* Úzká spolupráce s dalšími členy týmu na ecommerce cílech
* Kontakt s kolegy z regionálních i globálních týmů
* Odpovědnost za promokódy a upsell strategii
* Plánování práce pro 2 part-time kolegy

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč
Lokalita: Praha Karlín
Nástup: ihned

Požadavky

* Zkušenost s přípravou webového obsahu, řízení konverzního poměru, upsell/xsell aktivity
* Zkušenost s tvorbou landing pages
* Zkušenost s ecommerce prostředím, Google Analytics a interpetací dat
* Základní povědomí o online marketingu
* Zkušenosti s řízením projektů
* Angličtina na úrovni min. B2

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Bonusy/prémie * Sleva na firemní výrobky/služby * Flexibilní pracovní doba (příchod 8:00-10:00) * Stravenky/příspěvek na stravování * Dovolená navíc * Vzdělávací kurzy a školení * Kafetérie * Občerstvení na pracovišti * Příspěvek na sport/kulturu/v
  • Místo pracoviště: Praha