Nabídka práce > AUTOLAKÝRNÍK ranní směny až 50000 Kč

AUTOLAKÝRNÍK ranní směny až 50000 Kč

Náplň práce

Do autoservisu nedaleko Přerova hledáme spolehlivého kolegu na pozici AUTOLAKÝRNÍK , případně i přípraváře na lakování.

Co budete dělat:
- příprava povrchů k následnému lakování jako je čištění, kitování, broušení, vyklepávání apod
- lakování ruční
- lakování na lakovací lince
- ve většině se jedná o opravné laky na autech
- denní směna, víkendy volné

Smlouva přímo do kmene, doba neurčitá.
Zájemci POŠLETE ŽIVOTOPIS,ať o vás něco víme, rádi Vás u nás přivítáme do týmu!

Požadavky

- odpovídající vzdělání, případně prokazatelná praxe
- předchozí praxe v lakování, ideálně v autolakování
- spolehlivost
- dobrá morálka

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - slušná měsíční mzda ( juniorní kandidáti začínají na cca 30000 Kč/měs, zkušený člověk se dostane až na 50000 Kč) - 20 dní dovolené - stravenky - kompenzace za přesčasy - zákonné příplatky - fajn a vstřícný kolektiv
  • Místo pracoviště: Olomouc