Nabídka práce > Key Account Manager |FMCG|

Key Account Manager |FMCG|

Náplň práce

Pozice: Key Account Manager |FMCG|

Firma: FMCG, centrum Prahy, mezinárodní prostředí, nutnost využití Aj.

Pracovní náplní bude starost o obchodní řetězce v rámci CZ a CEE.

o Prodejní strategie: Identifikace příležitostí a zlepšení prodeje
o Rozvoj a udržování dlouhodobých vztahů s klíčovými účty a distributory
o Vyjednávání obchodních podmínek, cen a marží s klíčovými klienty.
o Analýza dat a zlepšení efektivity key accountů
o Reporting: Reporting a prognózování.

Požadavky

Ideální profil kandidáta vypadá takto:

- Min. Bc. vzdělání - např. marketingové zaměření
- Min. 3 roky zkušeností aktivně v obchodu + zkušenosti s diskontními řetězci
- Schopnost táhnout za jeden provaz, analytické myšlení, schopnost vyjednávání
- Anglický jazyk – min. úroveň B2, budete aktivně využívat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 65000 CZK do 68000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - služební vůz k osobnímu využití - nadstandartní vybavení technického zázemí - 5 týdnů dovolené - stravenkový paušál – ve výši 116,00/odpracovaný den - Cafeterie (Pluxee) / Příspěvek na životní pojištění / MultiSport karta - životní pojištění zamě
  • Místo pracoviště: Praha