Nabídka práce > PROPERTY MANAGER | SPRÁVCE NEMOVITOSTÍ | CENTRUM PRAHY

PROPERTY MANAGER | SPRÁVCE NEMOVITOSTÍ | CENTRUM PRAHY

Náplň práce

Hledáte dynamickou a různorodou práci v mezinárodním prostředí? Nabízíme moderní pracovní prostředí v centru Prahy, možnost osobního rozvoje a atraktivní firemní benefity. Pokud máte zkušenosti s řízením nemovitostí a výborné komunikační dovednosti, hledáme právě vás!

Náplň práce:

- Správa přidělených komerčních nemovitostí, včetně přípravy a správy dokumentace, administrace nájemních smluv a komunikace s nájemci.
- Koordinace vztahů s dodavateli a kontrola technického a estetického stavu budov.
- Optimalizace nákladů spojených s provozem nemovitostí a pravidelný reporting klientům (měsíční, kvartální, roční).
- Vyúčtování provozních nákladů, komunikace výsledků s nájemci a monitoring pojistných událostí.
- Provádění dalších ad hoc činností.

Požadavky

Požadujeme:

- Min. 2 roky zkušeností s řízením nemovitostí nebo na obdobné pozici.
- Dobrá znalost českého a anglického jazyka (slovem i písmem).
- Znalost MS Office, zejména Excel a Word.
- Schopnost pracovat pod tlakem a řešit konfliktní situace.
- Výborné komunikační a organizační dovednosti.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Nabízíme: - Různorodou práci v dynamickém mezinárodním týmu. - Moderní pracovní prostředí v centru Prahy. - Možnost osobního rozvoje. - Firemní benefity.
  • Místo pracoviště: Praha