Nabídka práce > HR MANAGER

HR MANAGER

Náplň práce

Do výrobní společnosti jižně od Brna hledáme zkušeného/nou HR MANAGERA/KU!

Zdali máte zkušenosti na podobné pozici a nebojíte se přijmout odpovědnost, je tato pozice přímo pro Vás!

Náplň práce:
- zajištění on-boardingu i off-boardingu zaměstnanců
- recrutiment
- řízení vztahů, vzdělání a rozvoj zaměstnanců
- legislativa spojená s personálními procesy
- zodpovědnost za vnitřní předpisy a pracovně právní dokumenty
- HR audity
- strategické HR řízení
- příprava reportů a analýz pro vedení společnosti

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- předchozí zkušenost na obdobné pozici podmínkou
- AJ na komunikativní úrovni
- velmi dobrá znalost pracovně právní legislativy
- ŘP sk. B
- samostatnost, organizační schopnosti, velmi dobré komunikační dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - bonusy/prémie navíc ke mzdě - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - Cafeterie - příspěvek na penzijní připojištění - závodní stravování - vzdělávací kurzy
  • Místo pracoviště: Břeclav