Nabídka práce > Skladový operátor Bor s ubytováním

Skladový operátor Bor s ubytováním

Náplň práce

Hledáte práci ve skladu? Pokud ano, aktuálně nabíráme šikovné ženy a muže pro práci ve skladu na pozici skladového operátora.

Co u nás budete dělat?
- vykládku/nakládku/zaskladnění a kontrolu výrobků (poškození, množství, etiketování, balení)
- práci s ručním skenerem/pickování zboží
- skládání krabic
- obsluha paletových vozíků

Nabízíme ubytování s firemní dopravou.

Požadavky

- manuální zručnost
- předchozí zkušenosti s prací ve skladu výhodou
- zkušenosti s ručním skenerem a pickováním zboží výhodou
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 27000 CZK do 37600 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - základní mzda 171 Kč/hod. - výkonnostní bonus 0-40 Kč/hod. - příspěvek na dojíždění až 3000 Kč/měs. - stravenky 90 Kč/den - 25 dní dovolené/kalendářní rok - v případě potřeby zajišťujeme ubytování a firemní dopravu
  • Místo pracoviště: Tachov