Nabídka práce > VALIDAČNÍ INŽENÝR| PŘEROV

VALIDAČNÍ INŽENÝR| PŘEROV

Náplň práce

Vyznáš se ve validaci výrobních procesů? Nedělá ti problém komunikace v angličtině? Rád bys dělal pro inovativní firmu? Tak mi dej vědět!

Náplň práce:
- definice validačních postupů
- koordinace validačních aktivit při zavádění nové výroby a nových zařízení
- sledování nových normativních požadavků na validaci výrobních procesů
- účast na procesech řízení rizik a zlepšování výrobních procesů
- spolupráce s týmem procesních inženýrů

Požadavky

- VŠ vzdělání (obor chemie, strojírenství, medicína apod.)
- praxe na obdobné pozici výhodou
- znalost standardů kvality ve výrobě
- znalost statistických nástrojů pro řízení výroby
- komunikativní znalost AJ (komunikace s kolegy ze zahraničí)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - týden dovolené navíc - roční bonus - flexibilní pracovní doba - možnost práce z domova - příspěvek na volnočasové aktivity - stravenkový paušál - příspěvek na dojíždění - příplatek na home office - příspěvek na penzijní připojištění - jazykové
  • Místo pracoviště: Přerov