Nabídka práce > MISTR | 1 SMĚNA | Rychnov nad Kněžnou

MISTR | 1 SMĚNA | Rychnov nad Kněžnou

Náplň práce

Hledá se MISTR!
Tak neváhej a napiš!

- Zajišťovat plynulý chod výroby, vedení týmu a plnění výrobního plánu
- Udržovat provozní a technologickou kázeň, organizovat práci a plnění úkolů
- Spolupracovat na údržbě a kontrolách strojů a nástrojů
- Kontrolovat dodržování technologických postupů a BOZP předpisů
- Podílet se na zlepšování výroby (5S, SMED, TPM)

Požadavky

- Vzdělání technického směru
- Praxe s vedením týmu lidí výhodou
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Znalost PC

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzdu - výkonnostní příplatek - 5 týdnů dovolené - 3 dny sick days - příspěvek na penzijní připojištění - docházkový bonus - dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem - program benefitů Cafeterie
  • Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou