Nabídka práce > SOCIAL MEDIA MANAGER | Automotive

SOCIAL MEDIA MANAGER | Automotive

Náplň práce

Jsi zkušený Social media manager? Baví Tě svět automotive? Jsi komunikativní, kreativní a máš smysl pro detail? Pokud ano a domluvíš se anglicky ozvi se nám!

Náplň práce:
- správa sociálních médií (FB, IG, LI, X)
- pravidelní příspěvky - vyhledávání podkladů, tvorba textu
- tvorba a správa kampaní
- spravovat komunity
- optimalizovat performance
- spolupráce s agenturami
- reporting a plánování

Požadavky

- Zkušenosti na podobné pozici min. 2 roky
- Zkušenosti s kampaněmi nad 50 000Kč/m (správa i nastavení)
- Komunikativní úroveň angličtiny
- Zkušenosti nebo orientace v automotive
- Výhodou zkušenosti s PR

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - týden dovolené navíc - moderní kanceláře v Holešovicích - benefity z oblasti sportu, kultury, cestování, seberozvoje, elektroniky apod. - možnost karierního růstu - odměna za doporučení nového kolegy
  • Místo pracoviště: Praha