Nabídka práce > KOORDINÁTOR LOGISTIKY | SKLADOVÁNÍ 4.0, DIGITALIZACE | PÍSECKO

KOORDINÁTOR LOGISTIKY | SKLADOVÁNÍ 4.0, DIGITALIZACE | PÍSECKO

Náplň práce

Na Písecku se otevřela zajímavá pozice v logistice výrobní společnosti! Hledáme zkušeného machra na pozici KOORDINÁTORA LOGISTIKY pro projekty digitalizace, skladování 4.0 a další.

Klíčové jsou znalost a zkušenosti právě z interní logistiky a komunikativní znalost angličtiny.

Náplň práce:
- Implementace nových štíhlých nástrojů a aplikací v logistice
- Vedení logistických projektů v rámci skladu 4.0 a
digitalizace
- Koučování předáků směn a dalších kolegů
- Podpora optimalizačních procesů v logistice
- Gemba walks
- PC&L standardy a metody jako Analýza průtoku (MIFA), Milk run apod.
- Optimalizace procesů ve skladování a interní logistice

Požadavky

- Alespoň SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
- Angličtina na komunikativní úrovni pro každodenní užití (B2+)
- Zkušenosti s moderními logistickými metodami - sklad 4.0, digitalizace, AGV, alert system apod.
- Praxe s materiálovým, logistickým tokem ve výrobě
- Proaktivní přístup, přehled v moderních trendech v logistice a skladování
- Zkušenosti s LEAN metodami a projektovým řízením výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené nad rámec zákoníku práce - Flexibilní pracovní doba s jádrem 9:00-15:00 - Příspěvek na dopravu - Multisport karta - Dotované stravování - Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Písek