Nabídka práce > JUNIOR MANAŽER OBCHODNÍCH VZTAHŮ

JUNIOR MANAŽER OBCHODNÍCH VZTAHŮ

Náplň práce

Chcete získat zkušenosti v mezinárodní výrobní společnosti? Zvládáte komunikaci v anglickém jazyce? Pak nám pošlete svůj životopis!

Náplň práce:
- podpora Sales Account Managera
- spolupráce na přípravě obchodních strategií a plánů
- analýza trhu a konkurenčního prostředí
- dohled a řízení celého prodejního procesu

Požadavky

- SŠ ekonomického směru
- komunikativní znalost angličtiny
- výhodou zkušenosti ve výrobní společnosti
- organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - flexibilní pracovní doba - bonusy - relokační balíček, příspěvek na bydlení, náborový bonus - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění - cafeteria systém - podpora vzdělávání
  • Místo pracoviště: Most