Nabídka práce > INŽENÝR LABORATOŘE

INŽENÝR LABORATOŘE

Náplň práce

Máte zkušenosti výrobní společnosti s měřením, kalibrací nebo v kvalitě? Hledáte novou příležitost? Pak nám pošlete svůj životopis!

Náplň práce:
- péče o provoz 3D laboratoře a měřidel
- zodpovědnost za měření
- tvorba analýz měření
- spolupráce s oddělením údržby, výroby a kvality
- vyhodnocování KPI
- kalibrace měřidel

Požadavky

- SŠ technického směru nebo odpovídající praxe
- zkušenosti s měřením ve výrobní společnosti
- analytické myšlení
Výhodou:
- anglický nebo německý jazyk
- znalost SW ZEISS Calypso

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - flexibilní pracovní doba - bonusy - relokační balíček, příspěvek na bydlení, náborový bonus - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění - cafeteria systém - podpora vzdělávání
  • Místo pracoviště: Most