Nabídka práce > Supply Chain TRAINEE

Supply Chain TRAINEE

Náplň práce

Pozice: Supply Chain Trainee |FMCG|

Firma: FMCG, centrum Prahy, mezinárodní prostředí, nutnost využití Aj.

Vaše hlavní úkoly:
Příjem a zpracování objednávek od distributorů z jednotlivých zemí střední a východní Evropy
Kontrola dostupnosti zboží na zásobě - případné změny v objednávkách
Komunikace se zákazníky, obchodním týmem a výrobními závody
Koordinace dopravy a celních dokumentů + veterinárního osvědčení pro země mino EU
Spolupráce s obchodním, marketingovým, finančním oddělením a s hlavními plánovači
Dále – Deployment a Demand planning

Požadavky

Ideální profil kandidáta vypadá takto:

- Příslušné bakalářské/magisterské nebo středoškolské vzdělání.
- Plynulá znalost anglického jazyka slovem i písmem (B2).
- Znalost aplikací Microsoft Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint).
- Nadšení pro řízení dodavatelského řetězce a neustálé zlepšování procesů.
- Schopnost pracovat v rychlém tempu a v prostředí, které se řídí termíny.
- Odolnost proti stresu.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 45000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - služební vůz k osobnímu využití - nadstandartní vybavení technického zázemí - 5 týdnů dovolené - stravenkový paušál – ve výši 116,00/odpracovaný den - Cafeterie (Pluxee) / Příspěvek na životní pojištění / MultiSport karta - životní pojištění zamě
  • Místo pracoviště: Praha