Nabídka práce > Technical Lead (Energy Trading) | Prague |

Technical Lead (Energy Trading) | Prague |

Náplň práce

Návrh a architektura softwarových řešení.
Používání jazyků jako C#, .Net a Python.
Poskytování technické podpory a řešení obchodním analytikům.
Spolupráce se zúčastněnými stranami na shromažďování obchodních požadavků a vytváření inovativních softwarových řešení pro složité problémy.
Rozvoj znalostí o trzích s energií, abyste zlepšili obchodní analytiku.
Správa dat nezbytná pro obchodní analytiku.
Návrh a vývoj uživatelského rozhraní, kódových řešení
Dokumentace procesu vývoje

Požadavky

Prokázané zkušenosti s návrhem a vývojem softwaru.
Odborné znalosti v následujících oblastech: C#, .Net, Python.
Znalost dalších jazyků (Java, C, Haskell) výhodou
Silné dovednosti při řešení problémů a schopnost shromažďovat a analyzovat složité obchodní požadavky.
Výborné komunikační schopnosti v angličtině.
Ochota pracovat na místě v naší pražské kanceláři.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 150000 CZK do 200000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Roční bonus 6 % Stravenka 120 Kč/měsíc Příspěvek na penzijní připojištění 18 000 Kč/rok (nárok po 12 měsících) 5 týdnů dovolené
  • Místo pracoviště: Praha