Nabídka práce > OPERÁTOR CNC/PILY | BEZ NOČNÍCH SMĚN | PARDUBICE

OPERÁTOR CNC/PILY | BEZ NOČNÍCH SMĚN | PARDUBICE

Náplň práce

Pro zajímavou výrobní společnost, která se zabývá zpracováním přírodního kamene hledáme vhodné uchazeče na obsluhu CNC/pily!

Pokud máte již praxi v dané oblasti a zajímá Vás technická výroba, zašlete CV v příloze a já se s Vámi spojím.

Co Vás na pozici čeká:

- Obsluha obráběcích strojů různého typu (PILA – CNC)
- Práce s technickým a přírodním kamenem, keramikou a slinutým kamenem
- Zodpovědnost za výrobek
- dodržení parametrů výroby a rozměrů
- Zakázková výroba
- Zodpovědnost za pořádek na pracovišti + pravidelná údržba stroje a kontrola stavu nástrojů

Požadavky

- SOU nebo SŠ vzdělání technického zaměření
- Zkušenost s přípravou NC programů a obsluhou CNC obráběcích strojů, výhodou není podmínkou
- Orientace v technické dokumentaci
- Manuální zručnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Vzdělávací kurzy, školení - Stravenky/příspěvek na stravování - Firemní akce - Mobilní telefon - Příspěvek na dopravu - Zdravotní volno/sickdays - Občerstvení na pracovišti - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Příspěvek na sport/kulturu/v
  • Místo pracoviště: Pardubice