Nabídka práce > ZDRAVOTNÍ SESTRA | PRAHA/ZÁPADNÍ ČECHY

ZDRAVOTNÍ SESTRA | PRAHA/ZÁPADNÍ ČECHY

Náplň práce

Pozice: Všeobecná sestra

Místo pracoviště: Praha a západní Čechy.

Společnost: V České republice klient působí od roku 1993 a v současné době zabezpečuje ve svých 26 střediscích péči o více než 1 700 pacientů v chronickém dialyzačním programu.

Nástup co nejdříve.

Vaším pracovištěm bude dialyzační centrum v Praze, budete tak mít v péči pacienty s ledvinovými potížemi.

Budu se moc těšit na setkání s Vámi!

Požadavky

Pro tuto práci potřebujete:

* odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry - postgraduální vzdělání v oboru nefrologie nebo ARIP JE VÝHODOU, nikoli však podmínkou,
* komunikativnost, příjemné vystupování, lidský přístup,
* organizační schopnosti a spolehlivost,
* základní znalost práce s počítačem,
* ochotu práce ve směnném provozu.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co nabízíme? * dobře placenou práci v prestižní mezinárodní společnosti s každoročním navýšením mzdy, * roční odměny, * náborový příspěvek, * přátelský a příjemný kolektiv a moderní prostředí, kde se budete cítit dobře, * příspěvek na penzijní a živo
  • Místo pracoviště: Hradec Králové