Nabídka práce > SEŘIZOVAČ | AŽ 40 000 KČ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

SEŘIZOVAČ | AŽ 40 000 KČ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Náplň práce

Máš již alespoň nějakou zkušenost se seřizováním strojů a nevadí ti pracovat na 3 směny?
Firma přímo v Českých Budějovicích hledá novou pracovní posilu na pozici SEŘIZOVAČ.

Náplň práce:
- Údržba a seřizování jednoúčelových strojů
- Finální seřizování strojů při výrobě
- Snižování poruch, provádění pravidelné údržby

Tak už na nic nečekej a pošli nám svůj životopis!

Požadavky

- Vzdělání technického směru
- Praxe na obdobné pozici velkou výhodou
- Manuální zručnost, spolehlivost
- Ochota pracovat ve směnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Bonusy a prémie - Dotované závodní stravování - 37,5 h/týdně pracovní doba - Cafeteria - Příspěvek na penzijní připojištění - Odměny za doporučení známého na pracovní pozici - Věrnostní odměny za odpracované roky - Firemní akce
  • Místo pracoviště: České Budějovice