Nabídka práce > MANAŽER/KA DIGITÁLNÍ KOMUNIKACE |OTC FARMACIE|

MANAŽER/KA DIGITÁLNÍ KOMUNIKACE |OTC FARMACIE|

Náplň práce

Hledáte pozici v sektoru digitální komunikace v mezinárodní a stabilní firmě?

Hledáme Manažera/ku do digitální komunikace!

Ale pozor, nehledáme people manažera/ku, ale procesní/ho manažera/ku. Zde nebudete vést tým, ale kompletní strategii centrální evropy.

Máte zkušenosti ze sektorů: Farmacie, zdravotnicví, OTC, FCMG?

Jestli ano, tak neváhejte a přihlašte se!

A co budete dělat každý den?

- Dohled nad místním a regionálními digitálními iniciativami k dosažení cílů a podpora kultury sdílené odpovědnosti
- Každodenní komunikace s mezinárodními týmy a kolegy v rámci CEE
- Posouzení marketingových potřeb a alokace zdrojů napříč různými kanály pro maximální dopad
- Spuštění a správa kampaní k optimalizaci využití rozpočtu a zlepšení výsledků s důrazem na týmový úspěch
- Identifikace nových příležitostí a vývoj strategií pro mobilní, webové a sociální média k udržení konkurenční výhody
- Správa webových stránek, e-mailů, sociálních médií, SEM, SEO a obsahového marketingu pro zajištění soudržné digitální přítomnosti
- Vytváření a realizace kampaní na zvýšení viditelnosti značky prostřednictvím spolupráce
- Sledování, analýza a reportování klíčových ukazatelů výkonnosti k vylepšení marketingových strategií na základě datových poznatků
- Spolupráce s týmy a partnery na vývoji digitálních materiálů a kampaní, podporující vzájemný úspěch
- Zlepšení obsahu webových stránek pro lepší viditelnost ve vyhledávačích a zvýšení návštěvnosti, v souladu s růstovými cíli
- Interakce s publikem na sociálních médiích k budování loajality ke značce prostřednictvím efektivní komunikace

Požadavky

a co od Vás očekáváme?
- zkušenosti v sektorech Farmacie, zdravotnicví, OTC či FCMG nutností
- hledáme skutečně zkušené a sebevědomé kandidáty v tomto odvětví, zkušenost z obdobné role v sektoru digitální komunikace, marketingu a kampaní je zásadní
- ČJ/ŠJ na úrovni C1/C2
- Profesionální AJ na úrovni B2+/C1
- Technické znalosti nutností: Google Analytics, SEM (Search engine marketing), SEO (Search Engine Optimization), Facebook Ads Manager, Google Ads, Canva
- CRM SalesForce výhodou, ale není to nutné
- Hledáme parťáka do týmu, kdo ale zárovEň dokáže pracovat samostatně
- Budete potřebovat sebevědomí, asertivní jednání, ale i empatii a diplomacii
- Finálně hledáme někoho s analytickými schopnostmi, kdo se podívá a vidí řešení i cestu
- Chyby se stávají, důležité je se z nich ponaučit. Tohle k Vám sedí? Tak to hledáme právě Vás.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 6 týdnů dovolené - 12 sick days - možnost home office - multisport karta - počítač, mobilní telefon - příspěvek na životní pojištění - a mnoho dalších!
  • Místo pracoviště: Praha