Nabídka práce > Administrativní pracovník

Administrativní pracovník

Náplň práce

*telefonická a e-mailová komunikace s úřady a organizacemi
*příprava podkladů ke smlouvám a vyjádřením
*odesílání, evidence, základní archivace smluv a vyjádření ke stavbám
*spolupráce s jednotlivými projektanty
*příjem a zadávání objednávek do systému
*evidence projektů a rozpracovanosti staveb
*tisk a kompletace projektových dokumentací

Požadavky

*SŠ vzdělání s maturitou
*velmi dobrou znalost práce s MS Office – Word + Excel
*znalost stavebního řádu výhodou
*ochotu vzdělávat se v rámci stavební legislativy
*pečlivost, odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost
*organizační schopnosti
*ŘP sk. B

Nabízíme

práci na DPP/ zkrácený úvazek, možnost dohody na pracovní době
zajímavou a různorodou práci
nástup ihned / dle dohody
příjemné pracovní prostředí a zázemí
nadstandartní finanční ohodnocení

Pozice je vhodná pro absolventy i studenty.

Informace o pozici

  • ELUMA ELEKTRO
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Olomouc