Nabídka práce > DevOps Engineer

DevOps Engineer

Náplň práce

Pro úspěšného klienta v oblasti energií hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici DevOps Engineer!

Co vás čeká?
- Nastavení a údržba Kubernetes clusterů
- Pravidelná kontrola a aktualizace infrastruktury pro zajištění optimálního výkonu
- Zajištění provozu, zálohování a obnovy databází
- Implementace a sledování bezpečnostních politik
- Využití skriptovacích nástrojů k optimalizaci procesů
- Poskytování technické podpory vývojovým týmům
- Tvorba a aktualizace dokumentace k infrastruktuře

Požadavky

- Vysoká úroveň znalosti: Kubernetes, Docker, CI/CD, databáze
- Zkušenosti se správou Linuxových a Windows serverů
- Schopnost psát skripty v Bash, PowerShell, Python nebo Perl
- Znalost ITIL metodiky
- Zkušenosti s implementací bezpečnostních standardů
- Analytické myšlení a dobré komunikační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 90000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 26 dnů dovolené - 3 dny zdravotního volna - Variabilní složka mzdy - Příspěvek na penzijní připojištění - Flexibilní pracovní dobu (37,5 hodiny týdně) - Dotované stravování - Vzdělávací kurzy a firemní akce - Multisport karta - A mnoho dalšího
  • Místo pracoviště: Praha