Nabídka práce > Hledáme brigádníky (muže i ženy) security pro VIP/v obleku

Hledáme brigádníky (muže i ženy) security pro VIP/v obleku

Náplň práce

Hledáme brigádníky (muže i ženy) security pro VIP / v obleku /
Sobota 21.9. Fotbal Slavia - Plzeň / Eden
Zajišťujeme zejména brigádníky pro VIP prostory stadionu Slavia (Eden) a Museum Slavia.
Odměna až 130 Kč/hod. čistého. Výplata většinou po akci.
Pracovní vztah : DPP
V případě zájmu o nabízená pracovní místa s vámi provedeme vstupní pohovor

Požadavky

Od pracovníků požadujeme profesionální společenské vystupování, spolehlivost a trestní bezúhonnost. Věk min. 18 let.

Nabízíme

Nabídnout vám můžeme dlouhodobější spolupráci a účast na různých dalších akcích společenského, kulturního a sportovního typu. Spolupracujeme na obsazovaní např. O2 arény, O2 Universum, Fórum Karlín či Sportovní haly Fortuna Holešovice.
Akce máme skoro každý den a to v průběhu celého roku !!!!!

  • Sdružení pracovníků bezpečnostních agentur Zveřejnil(a) Pavel Amalka Mach · 27 březen ·
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: až 130 Kč čistého
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: U Slavie 1540/2a, Vršovice, 100 00 Praha 10