Nabídka práce > FACILITY MANAGER | VÝROBNÍ SEKTOR

FACILITY MANAGER | VÝROBNÍ SEKTOR

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme dynamického a zodpovědného správce areálu, který zajistí, že výrobní prostory budou vždy v perfektním stavu.

Pokud máte zkušenosti s údržbou a správou budov, organizační schopnosti a chuť přinášet inovativní řešení, jste tím pravým kandidátem!

Náplň práce:
- Zajištění celkové funkčnosti a údržby areálu, včetně prevence a proaktivních opatření.
- Vedení týmu údržby, zadávání prací externím dodavatelům a kontrola jejich realizace.
- Odpovědnost za stavební práce, výběr dodavatelů a zajištění potřebného materiálu.
- Správa vztahů s nájemníky, včetně smluv, fakturace a řešení jejich požadavků.
- Koordinace BOZP aktivit ve spolupráci s externími a interními partnery, zajištění souladu s legislativou a interními standardy.

Požadavky

- Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru ( ideálně stavebního).
- Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici.
- Uživatelská znalost PC (Microsoft Windows, Microsoft Office) a zkušenost s ERP systémy.
- VÝHODOU je znalost práce v BIM systémech.
- Základní znalost angličtiny (min. B1).
- Výborné organizační a komunikační schopnosti, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost.
- Řidičský průkaz sk. B.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - možnost zdravotního volna - závodní stravování - vzdělávací kurzy - příspěvek na sport/kulturu/volný čas - příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Místo pracoviště: Praha