Nabídka práce > INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY | AŽ 70 000 KČ

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY | AŽ 70 000 KČ

Náplň práce

Hledáš novou pracovní výzvu? Chceš být mostem mezi kvalitou a dodavateli?
Dorozumíš se anglicky a máš zkušenosti s kvalitou z výrobní firmy?
Pak hledáme právě tebe na pozici INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY!

A co tě u nás čeká?
- Řízení reklamací v rámci dodavatelského řetězce.
- Zajišťování kvality dílů nakupovaných od našich dodavatelů.
- Implementace a ověřování nápravných a preventivních opatření.
- Spolupráce na hodnocení a rozvoji dodavatelů.
- Schvalování výrobního procesu a výrobků PPA/PPF.
- Účast na auditech u našich dodavatelů.

Pokud máš chuť se zapojit do našeho týmu a stát se klíčovým hráčem v zajišťování špičkové kvality, ozvi se nám!

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni (každodenní komunikace s dodavateli)
- Zkušenosti z obdobné pozice z výrobní firmy
- MS Office
- Praxe z automotive výroby velkou výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - 5 týdnů dovolené - Závodní stravování - Flexibilní pracovní doba - Příspěvek na sport/volný čas - Bonusy za věrnost - Příspěvek na penzijní/životní pojištění - Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Tábor