Nabídka práce > VÝROBNÍ INŽENÝR/KA | až 50 000 Kč

VÝROBNÍ INŽENÝR/KA | až 50 000 Kč

Náplň práce

Do moderní výrobní společnosti hledáme šikovného/nou absolventa/ku na pozici výrobní/ho inženýra/ku!

Pokud máš VŠ vzdělání technického směru a domluvíš se anglicky, přijď pracovat k nám!
Kompletně tě zaučíme :)

Náplň práce:
- spolupráce při optimalizaci výroby
- vedení menších projektů vedoucích ke zdokonalení a efektivitě výrobního procesu
- navrhování dalších zlepšení výrobních procesů
- plánování výroby
- koordinace zaměstnanců ve výrobě
- být pravou rukou manažera oddělení v rámci dosahování cílů
- plnění termínů a zakázek
- reporting

Požadavky

- VŠ vzdělání technického zaměření
- AJ na výborné úrovni
- velmi dobré komunikační dovednosti, samostatnost
- chuť se učit a posouvat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - flexibilní pracovní doba - dovolená navíc - bonusy/prémie navíc ke mzdě - Multisport karta - příspěvek na penzijní připojištění - závodní stravování - možnost dalšího vzdělávání - moderní pracovní prostředí - firemní akce a přátelský kolektiv :)
  • Místo pracoviště: Vyškov