Nabídka práce > PLC technik | MLADÁ BOLESLAV

PLC technik | MLADÁ BOLESLAV

Náplň práce

Chceš se podílet na zkvalitňování výrobních procesů? Máme příležitosti jak pro zkušené odborníky, tak pro méně zkušené uchazeče!

- Efektivní vedení administrativních procesů a správa dokumentace pro nové projekty a změny ve výrobním procesu.
- Koordinace technických změn a zajištění správnosti a aktuálnosti dat v systémech EPIC/PLM.
- Odpovědnost za správu dokumentace a kompletnost BOM (Bill of Materials).
- Optimalizace výrobních procesů a řešení sériových problémů.
- Zlepšování efektivity, produktivity a kvality výroby implementací nových technologií.
- Zajištění rozmístění zařízení ve výrobní lince a monitorování jejich fungování.
- Správa pracovních návodů (ODS) a dodržování ergonomie ve výrobních procesech.

Požadavky

- Strojírenské nebo průmyslové vzdělání – střední či vysoká škola
- Komunikativní znalost angličtiny – důležité je nebát se mluvit; schůzky s německými týmy probíhají obvykle v angličtině
- Zkušenosti na obdobné pozici

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Karta PLUXEE - stravenky v hodnotě 130 Kč (příspěvek zaměstnavatel 110 Kč) - Karta PLUXEE - volnočasové aktivity - Příspěvek na doplňkové penzijní spoření (1400 Kč/ měsíc) - Pružná pracovní doba (37,5 hodin/ týden) - Dovolená nad rámec zákoníku prá
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav