Nabídka práce > TECHNOLOG SVAŘOVNY | LIBEREC

TECHNOLOG SVAŘOVNY | LIBEREC

Náplň práce

Máš zkušenost s tvorbou návodek? Domluvíš se anglicky? Pak čti dál!

Do naší společnosti hledáme nového kolegu na pozici: TECHNOLOG SVAŘOVNY.

Co bude tvoji prací:

- Vytvářet technickou dokumentaci pro svařovnu
- Tvorba technologických postupů a podpora při stanovení norem
- Zajišťovat technickou podporu svařovny
- Aktivně zlepšovat proces svařování.
- Navrhovat výrobní přípravky a pomůcky pro svařovnu
- Komunikace napříč výrobou

Požadavky

- Praxi na obdobné pozici výhodou
- Znalost technologie svařování plastů výhodou
- Znalost výkresové dokumentace
- Znalost SW CAD Inventor výhodou

- Uživatelská znalost PC

- Základní znalost AJ (výkresová dokumentace je cizojazyčná

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * stravenky v hodnotě 100 Kč * příspěvek na dopravu * Multisport karta * Benefit karta * 25 dnů dovolené * příspěvek na narození dítěte 5 000 Kč * permanentky do zoo, IQ Landia, HC Bílí tygři a FC Slovan Liberec * jazykové kurzy AJ plně hrazené * výh
  • Místo pracoviště: Liberec