Nabídka práce > Směnový technik kvality | LOUNY

Směnový technik kvality | LOUNY

Náplň práce

Louny volají kvalitáře, kteří se nebojí mít odpovědnost na směně a samostatně rozhodovat. Jsme malá společnost, přátelská duchem, ale zázemím jsme stabilní zaměstnavatel, který Vás nenchá "ve štychu". Po nástupu Vás v tom nenecháme plavat, zaučíme, představíme vše potřebné. Co u nás budete dělat?

- kontrolovat kvalitu výrobků
- obsluhovat měřící a testovací přístroje
- řešit otázky optimalizace výroby
- vést dokumentaci
- spolupracovat napříč naší firmou
- pracovat ve směnném - 12 hodinovém - provozu

Požadavky

Hledáme schopné lidi, kteří:

- se nebojí nést odpovědnost za vlastní rozhodnutí
- mají odpovídající praxi na poli kvality (především v duchu samostatného rozhodování)
- umí pracovat s testovacími a měřícími přístroji
- se orientují v Excelu a kamarádi s počítačem (ano, výkazy se musí dělat)
- disponují manuální zručností, pečlivostí

... a mají pozitivní přístup :)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - roční bonus - 25 dní dovolené - pravidelné navyšování platu - nadstandardní příplatky - stravenky - možnost profesního růstu v rámci nadnárodní společnosti
  • Místo pracoviště: Louny