Nabídka práce > PLC technik | MLADÁ BOLESLAV

PLC technik | MLADÁ BOLESLAV

Náplň práce

POZOR!
Máme příležitosti jak pro zkušené odborníky, tak pro méně zkušené uchazeče!

Náplní Vaší práce bude:

- Zajišťování efektivního provozu, programování a podpory řídicích systémů pro výrobní zařízení a stroje
- Dosahování optimálního výkonu a kvality výrobních procesů
- Práce s týmem údržby, dodavateli zařízení a dalšími relevantními subjekty
- Implementace a sledování řídicích systémů a standardizace zařízení
- Dodržování předepsaných norem a bezpečnostních požadavků

Požadavky

- Strojírenské vzdělání – automatizace, elektrotechnika, případně další příbuzný obor
- Angličtina – nebát se mluvit
- Praxe v oblasti řízení a programování výrobních zařízení a systémů, včetně práce s PLC controllers, HMI a Robotics.
- Výhodou jsou osvědčení dle vyhlášky č.50/1978 s klasifikací § 6 a vyšší dle NV 194/2022 Sb

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Karta PLUXEE - stravenky v hodnotě 130 Kč (příspěvek zaměstnavatel 110 Kč) - Karta PLUXEE - volnočasové aktivity - Příspěvek na doplňkové penzijní spoření (1400 Kč/ měsíc) - Pružná pracovní doba (37,5 hodin/ týden) - Dovolená nad rámec zákoníku prá
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav