Nabídka práce > PLÁNOVAČ VÝROBY| OLOMOUC

PLÁNOVAČ VÝROBY| OLOMOUC

Náplň práce

Máš již zkušenosti jako plánovač výroby a hledáš novou pracovní příležitost? Domluvíš se anglicky? Tak se mi ozvi!

Náplň práce:
- komunikace s dodavateli a zákazníky
- řešení reklamací a termínů dodání
- kapacitní plánování dodavatelů ve spolupráci s plánováním výroby
- tvorba cenových nabídek
- zpracování zakázek

Požadavky

- min. SŠ vzdělání, nejlépe technického směru
- zkušenost z obdobné pozice z výrobní společnosti alespoň 3 roky
- znalost AJ alespoň na úrovni B2
- orientace v technické dokumentaci
- znalost systému SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 38000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - roční bonus a pololetní bonus - příspěvek na dojíždění - stravenky ve výši 150 Kč - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na životní pojištění - Multisport karta
  • Místo pracoviště: Olomouc