Nabídka práce > TECHNIK AUTOMATIZACE | ELEKTRO | až 60 000 Kč

TECHNIK AUTOMATIZACE | ELEKTRO | až 60 000 Kč

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme technika automatizace elektro.
Ať už jsi v oblasti elektra zkušený či absolvent, neváhej a zkus se přihlásit na tuto pozici!

- zajišťování údržby, oprav technologií, včetně dopravníkových systémů a výtahů
- diagnostika chyb
- zodpovědnost za finální výkon technologie
- snaha o neustálé inovování a posouvání užitých technologií dopředu

Požadavky

- technické vzdělání v oboru elektroniky, mechaniky, automatizace nutností
- potřebuješ znalost cizího jazyka (AJ/DE) manuály jsou v cizím jazyce
- umíš se všeobecně orientovat v oblastech automatizace, mechaniky, elektrotechniky
- odborná způsobilost v elektrotechnice minimálně § 6 - nezbytné
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 4 týdny dovolené + 5 dní volna na cokoliv - služební auto - zaměstnanecké slevy na celý sortiment - karta Multisport - příspěvky na stravování - interní i externí školení, jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Praha