Nabídka práce > HR ANALYTIK | SAP HCM | DIGITALIZACE HR PROCESŮ

HR ANALYTIK | SAP HCM | DIGITALIZACE HR PROCESŮ

Náplň práce

Nová, extrémně zajímavá pozice pro HR ANALYTIKY! Do stabilní a úspěšné výrobní společnosti hledáme člověka, který bude optimalizovat HR procesy v SAP.

Čeho konkrétně se bude týkat vaše práce?
- Práce v SAP HCM
- Zefektivnění systémových procesů ohledně zpracování mezd a personalistiky obecně
- Zpracování mezd pro oddělení prodeje a servisu
- Digitalizace HR procesů (schvalování, elektronizace dokumentů, propojení systémů apod.)
- Spolupráce s oddělením IT a externími SAP konzultanty
- Příprava na přechod do SAP S/4HANA
- HR controlling - datové analýzy, statistiky, reporty

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Angličtina nebo němčina pro komunikaci slovem i písmem (alespoň B1 úroveň)
- Praxe se SAP, modulem HCM
- Silná znalost MS Excel
- Analytické myšlení, práce s daty

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. mzda - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Práce 37,5 hod týdně - Sick days - Cafeteria - Firemní jídelna - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Tábor