Nabídka práce > VEDOUCÍ ÚDRŽBY

VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Náplň práce

- Vedení týmu zaměstnanců (technici, pracovníci v údržbě)
- Zajištění technické přípravy a technického dozoru na úseku údržby
- Řešit technické poruchy (v rámci interní komunikace nebo s externími dodavateli)
- Zodpovědnost za preventivní údržbu
- příprava plánů oprav
- Podílet se na investičních projektech
- kontrola plnění plánů
navrhování zlepšování techniké úrovně zařízení
- tvorba směrnic a pracovních návodek
- správa kamerového systému
- příprava měsíčních statistik a reportů

Požadavky

- SŠ nebo VŠ (technické nebo elektro zaměření)
- AJ na komunikativní úrovni
- orientace v automatizaci podmínkou!
- Znalost silnoproudu i slaboproudu
- nařízení vlády 194/2022 Sb. (výhodou!)
- praxe s vedením zaměstnanců

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - program vzdělávání - roční bonus ve formě až 2x násobku platu - 1 týden dovolené navíc - příspěvek na závodní stravování - příspěvek na penzijní a kapitálové pojištění - nadstandardní lékařská péče, včetně lázeňských ozdravných pobytů - systém zam
  • Místo pracoviště: Teplice