Nabídka práce > PROJECT MANAGER | LIBEREC

PROJECT MANAGER | LIBEREC

Náplň práce

Hledáme projektového manažera do automotive společnosti. Angličtina Vám nedělá problém? Máte zkušenosti s projekty v automotive? Ozvěte se nám!

Náplň práce:
- Vedení a koordinace projektů: Budete mít zodpovědnost za hladký průběh projektů od začátku až do konce
- Vedení zaměstnanců za projekt v jednotlivých oblastech
- Zodpovědnost za rozpočet projektu
- Komunikace se zákazníky
- Reportování výsledků vedení společnosti

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- min. AJ na úrovni B2 - pro denní použití (obchodní jednání)
- zkušenost s vedením projektu v automotive min. 2 roky
- znalost automotive norem, standardů
- znalost zákazníka ŠKODA AUTO nebo VW
- řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Auto pro soukromé účely - Týden dovolené navíc - Bonusy/prémie - Home office - Flexibilní pracovní doba - Stravenky - Multisport karta - NTB a mobil - Příspěvek na penzijní/životní připojištění -
  • Místo pracoviště: Liberec