Nabídka práce > SMĚNOVÝ ELEKTRIKÁŘ | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK AŽ 100 000 Kč

SMĚNOVÝ ELEKTRIKÁŘ | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK AŽ 100 000 Kč

Náplň práce

Čeká Vás rozmanitá práce ve velkém provozu s mnoha typy zařízení, kde si vzájemně pomáháme a sdílíme zkušenosti. U nás budete:

* zajišťovat pravidelnou údržbu
* hledat závady a dělat neplánované opravy a výměny

Požadavky

* dokončená studia elektrotechnického směru
* platná vyhláška NV 194/2022Sb. §6
* roční zkušenost s elektroúdržnou v průmyslovém závodě
* ochota pracovat na 3 směn

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat každý rok - 5 týdnů dovolené - 7000 Kč/ročně na sport, kulturu či rekreaci - až 7 200 Kč/měs přípspěvěk na dopravu - 70 000 Kč jednorázový relokační příspěvek při přestěhování - dotované stravování - káva a ovoce zdarma - možnost bezúročn
  • Místo pracoviště: Litoměřice