Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR | LIBEREC

PROCESNÍ INŽENÝR | LIBEREC

Náplň práce

Máte zkušenosti z pozice procesního inženýra? Znáte automotive a angličtina Vám nedělá problém? Pak mi neváhejte zaslat své CV!

Náplň práce:
- Navrhujte a implementujte inovativní výrobní procesy
- Analýza a optimalizace procesů
- Definovat procesy, layouty, materiálové toky a určovat výrobní cykly a takty
- Výpočet kapacity výrobních linek pro závody
- Vedení dokumentace v nástroji pro správu projektů

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- min. 3 roky praxe na pozici procesního inženýra / technologa
- Znalost automotive
- Min. AJ B2 - denní komunikace
- Zkušenosti s technologiemi a znalostí nástrojů pro procesní analýzu.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené navíc - Bonusy/prémie - Home office - Flexibilní pracovní doba - Stravenky - Multisport karta - NTB a mobil - Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Místo pracoviště: Liberec