Nabídka práce > ZKUŠENÝ NÁKUPČÍ | TECHNICKÝ MATERIÁL | SNÍŽENÝ ÚVAZEK

ZKUŠENÝ NÁKUPČÍ | TECHNICKÝ MATERIÁL | SNÍŽENÝ ÚVAZEK

Náplň práce

PÉČE / ROZVOJ / KOMUNIKACE - ZEJMÉNA S NAŠIMI STÁVAJÍCÍMI DODAVATELI.

Máme již stálé, ověřené dodavatele, o které se chceme dobře starat.
Komunikace bude denně v angličtině!
A to jak směrem k dodavatelům, tak i ke kolegům a hlavně k nadřízenému z Rakouska.

FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA - alespoň 50% času v kanceláři.

Pracujeme hodně v interním systému a EXCELU.
JO a nakupujeme hlavně náhradní díly, technické komponenty - oleje, maziva apod.

Požadavky

* SŠ/VŠ - technické obory výhodou
* ANGLIČTINA - denní komunikace se zahraničím
* NĚMČINA - výhodou, taky ji tady využiješ, když budeš chtít :-)
* Zkušenost na obdobné pozici minimálně 5 let PODMÍNKOU
* Pokročilá úroveň Excelu
* Práce s nástroji e-sourcingu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Flexibilní pracovní doba * Home Office * Zázemí silné, stabilní, mezinárodní, výrobní společnosti (mimo automotive!) * Atmosféra lokální výrobní firmy na Vysočině :-) Žádné "pražské" manýry tu nehledejte :-) * Roční a pololetní bonusy k tomu! * Mo
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod